IPO: SUPER LEAGUE GAMING, INC.

SUPER LEAGUE GAMING, INC. (SLGG), NASDAQ – 25.02.19, $10-12

Jedná se o přední amatérskou e-sportovou platformu nabízející personalizované prostředí pro globální hráčskou komunitu (2.3 miliardy hráčů, podle odhadu NewZoo).

Podle Eletronic software Association jsou standardní hráči, využívající tuto platformu, identifikování jako lidé, kteří považují hraní her za ústřední bod jejich života, když tráví 55% času tráveného s přáteli právě hraním her a 46% celkového času s rodinou je věnováno stejné činnosti – hraní her.

Prostřednictvím SUPER LEAGUE GAMING patentované technologické platformy založené na technologii cloud se hráči připojují do mezinárodní sítě hráčů, kde partnerské značky poskytují své hry, které mohou být šířené prostřednictvím cloud platformy a nabízejí otevřené i uzavřené eventy.

SUPER LEAGUE GAMING prezentuje hráčům každodenní a sezónně zaměřené nabídky, pro  amatérské turnaje a umožňuje hráčům vytvářet vazby mezi sebou a zároveň zvyšovat jejich hráčské dovednosti.

SUPER LEAGUE GAMING jako první v roce 2015 definoval kategorii amatérských e-sportů, je jednou z nejznámějších značek pro amatérské hráče. SUPER LEAGUE GAMING je dlouholetým strategickým partnerem předních herních vydavatelů, jako je Microsoft Corporation („Microsoft“) a Riot Games, Inc. („Riot Games“) a jejich her jako Minecraft a League of Legends, resp. vztahy se Supercell a Epic Games s ohledem na Clash Royale a Fortnite.

SUPER LEAGUE GAMING poskytuje partnerům přístup do kódu platformy, distribuuje jejich produkty a na druhé straně poskytuje hráčům vylepšené herní prostředí a pre-releassed tituly prostřednictvím platformy a poskytuje partnerům přístup k členské síti. Platforma disponuje silným analytickým zázemím a nástroji (zejména pro vývojáře her, ale také pro cílení trhu) a firmy mohou testovat své produkty, v rámci free-play modu, který na druhé straně v generaci „Z“ a „Milleniálů“ rozšiřuje členskou základnu a dosahuje tak široké tržní penetrace.

SUPER LEAGUE GAMING plánuje převést členy na předplatitele a nabídne dvě úrovně zapojení her:

  • měsíční předplatné, které nabízí přístup k exkluzivnímu online turnajům a členské výhody; a (ii) semestrální členství, které nabízí přístup do městských lig a pokročilých amatérských e-sport turnajů a další benefity.

Jednoduše řečeno, SUPER LEAGUE GAMING platforma umožňuje seskupování hráčů dle mnoha škálovatelných kategorií, ať již je to regionální příslušnost, podle jednotlivých her  jejich úrovní, etc. Nabízí prezentační prostor pro vývojáře a distributory her, stejně jako testovací prostor pro ladící fázi vývoje.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ