AAA Auto letos zvýší prodej v Maďarsku na 7000 aut

Skupina AAA Auto chce letos zvýšit prodej v Maďarsku o třetinu na 7000 vozů. Má k tomu přispět nově otevřená pobočka Budaörs blízko Budapešti. Firma chce v dohledné době v zemi otevřít ještě další výkupní pobočky. Oznámila to dnes v tiskové zprávě.

AAA již letos v Maďarsku prodala 4000 ojetých aut. Rozvoj pobočkové sítě v Maďarsku se liší od ostatních zemí, kde AAA Auto působí. „V Maďarsku se trh ojetých vozů koncentruje v oblasti hlavního města. Rozhodli jsme se tedy kromě pobočky Fót otevřít ještě pobočku v Budaörši, přičemž v oblasti Budapešti hledáme ještě další lokalitu pro výkup vozů,“ uvedla generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová.

V současnosti má nová pobočka prostor pro umístění 500 vozů a počítá s rozšířením na 800. Plán měsíčního prodeje začíná na 250 autech, v plánu je prodávat až 500 vozů. V autobazaru Budaörs nyní pracuje 40 zaměstnanců, plánovaný cílový stav je 70. Investice do spuštění autocentra byla 190 milionů forintů (zhruba 15,2 milionu Kč) . Celkově v současné době AAA Auto v Maďarsku zaměstnává ve čtyřech lokalitách 160 lidí a nabízí více než 1200 automobilů.

Skupina letos do srpna prodala v Maďarsku, České republice, Polsku a Slovensku 57.000 automobilů. Dohromady denně nabízí až 17.000 ojetých a zánovních vozů a působí na 54 místech. Síť AAA Auto provozuje společnost Aures Holdings.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ