Blackstone a CVC chtějí prostřednictvím IPO Paysafe Group získat až 10 miliard dolarů

Blackstone a CVC údajně hledají vhodného upisovatele pro IPO společnosti Paysafe Group, která se zabývá zpracováním plateb. V případě úspěšného vstupu to může ocenit společnost na hodnotu více než 10 miliard dolarů.

Výnosy Paysafe Group rostou dvojciferným procentem podle agentury Reuters, která citovala dva nejmenované zdroje, jenž jsou s těmito záležitostmi obeznámeny.

Dále dodaly, že ačkoli se společnosti Blackstone a CVC zaměřují na veřejný úpis pro Paysafe, budou zvažovat i nabídku  možné akvizice, pokud se nějaká objeví.

Londýnská společnost každoročně zpracovává více než 80 miliard transakcí, zaměstnává 3 000 lidí po celém světě a v roce 2020 očekává zisk EBITDA ve výši asi 600 milionů USD.

Minulý týden společnost představila v USA svůj mobilní prodejní systém Mobile Pay.

Začátkem letošního roku v oblasti investic do soukromého kapitálu podporovaných sítí Network International získalo londýnské IPO 1,1 miliardy liber, což znamenalo v té době největší evropský veřejný úpis roku.

Blackstone a CVC budou příští měsíc vést rozhovory s investičními bankami, aby si najali upisovatele pro své plánované IPO.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ