Pinduoduo – jasná volba v době karantény!

Pinduoduo Inc. (NASDAQ: PDD)

  • Hospodářské výsledky z 11.3.2020 dopadly velmi dobře. Tržby společnosti vzrostly o 91 % ročně na 10,79 miliardy juanů (1,55 miliardy USD).
  • Očekává se, že čínský online maloobchodní trh bude v příštích několika letech dále růst, a to díky vyšší penetraci online nakupování. Zvláště pak po nedávné karanténě, kdy lidé byli nuceni setrvat ve svých domovech.
  • Průměrný aktivní kupující na Pinduoduo za posledních 12 měsíců utratil za platformu 1 467,5 RMB (206,90 $) , tj. +92 % skok oproti předchozímu roku.
  • Pinduoduo umožňuje nakupujícím sdílet odkazy prostřednictvím platforem sociálních médií, jako je WeChat, což přináší zážitek ze „sociálního nakupování“.
  • Credit Suisse hodnotí akcie Outperform s cílovou cenou 47,50 USD. Dosažení této cílové ceny je od aktuálních 35,95 USD nárůst o 32,13 %.

Pro srovnání graf S&P 500

Pinduoduo Inc. prostřednictvím svých dceřiných společností provozuje v Čínské lidové republice platformu elektronického obchodování. Taktéž využívá mobilní platformu Pinduoduo, která nabízí celou řadu produktů, včetně oděvů, obuvi, kabelek, výrobků pro matku a děti, potravin a nápojů, čerstvých produktů, elektronických spotřebičů, nábytku a domácích potřeb, kosmetiky a dalších předmětů osobní péče, sportu a fitness a auto příslušenství.

Společnost byla dříve známá jako Walnut Street Group Holding Limited a změnila název na Pinduoduo Inc. v červenci 2018. PDD byla založena v roce 2015 a sídlí v čínské lidové republice v Šanghaji.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ