Bránit se proti virům je nutné

CrowdStrike Holdings, Inc. (NASDAQ: CRWD)

  • CRWD poskytuje cloudová řešení pro ochranu koncových bodů nové generace. Očekávaná míra růstu zisku společnosti v současném čtvrtletí je 87,2 %. (Yahoofinance.com)
  • CrowdStrike Holdings nese Zacks Rank # 2 (Koupit). (Zacks research)
  • Bank of America stanovila cílovou cenu akcií na 103 USD. (FINVIZ.com)
  • Zabezpečení AI CrowdStrike se neustále zlepšuje, protože postupuje z crowdsourcingu. (Yahoofinance.com)
  • Akcie se za poslední měsíc posunuly o 7,7 % a také nad 20denní SMA. Tato kombinace silného cenového výkonu a příznivého technického vývoje by mohla naznačovat, že akcie mohou být na správné cestě. (Reuters.com)

CrowdStrike je společnost, která se specializuje na obranu cloudových úložišť a individuálních strojů. V současné době, kdy se díky pandemii COVID-19, přesunulo velké množství aktivit společností i jednotlivců do virtuálního prostředí, je ochrana dat ještě důležitější než dříve.

Společnost od svého IPO v červnu 2019, zaznamenala v roce 2020 nárůst hodnoty akcií o 35 %. Akcie CrowdStrike však stále mají více než 30 % prostor, než dosáhnou svých srpnových maxim 100 USD za akcii. (Yahoofinance.com)

CrowdStrike také ukázal, že umí přilákat i větší klienty na svůj model založený na předplatném SaaS. Pozitivní obrázek CRWD pro dlouhodobě dobré výhledy výdělků získal Zacks Rank # 2 (Buy) spolu s jejich známkou „A“ pro růst. (Zacks research)

Z toho lze usuzovat na další růst hodnoty akcií společnosti, protože v současném světě, který změnila pandemie, jsou technologie na vzestupu a firmy i lidé budou muset, stejně jako chrání sebe, pečovat i o bezpečí svých dat.

Autor: Aram Tor

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ