AMD ovládne nové herní konzole

Advanced Micro Devices, Inc. (NASDAQ)

  • Maximální cílová cena podle portálu tipranks.com je určena na 70 USD (tipranks.com)
  • Craig Hallum udává doporučení BUY (finviz.com)
  • Analytici serveru tipranks.com udávají ve 12 případech z 20 doporučení k nákupu AMD (tipranks.com)
  • Za šest měsíců od prosince 2019 do června 2020 vzrostla cena akcií ze 45.52 na 50.1 USD (yahoofinance.com)
  • AMD překročilo svůj cíl 25×20 stanovených v roce 2014, aby do roku 2020 25krát zlepšila energetickou účinnost svých mobilních procesorů (globenewswire.com)

Sony a Microsoft začínají sváteční sezónu pro PS5 a Xbox, jako poskytovatel většiny technologie, která pohání herní konzole, bude AMD těžit z toho, když oba uvedou své produkty současně.

 AMD překročilo svůj cíl 25×20 stanovený v roce aby do roku 2020 25krát zlepšila energetickou účinnost svých mobilních procesorů. Nový AMD Ryzen 7 4800H mobilní procesor zvyšuje energetickou účinnost od základního měření v roce 2014  31,7krát  a nabízí špičkový výkon  plus mimořádnou účinnost pro notebooky. Vyšší energetická účinnost vede k významným přínosům pro uživatele, včetně lepší životnosti baterie, lepšího výkonu, nižších nákladů na energii a sníženého dopadu výpočetní techniky na životní prostředí.

„Vždy jsme se zaměřovali na energetickou účinnost v našich procesorech, ale v roce 2014 jsme se rozhodli klást ještě větší důraz na tuto schopnost,“ řekl Mark Papermaster, hlavní technologický ředitel a výkonný viceprezident pro technologie a inženýrství AMD. „Náš technický tým se shromáždil nad výzvou a zmapoval cestu k dosažení našeho cíle dosáhnout do roku 2020 25krát vyšší energetické účinnosti. Dokázali jsme daleko překonat náš cíl a dosáhnout 31,7 násobného zlepšení vedoucího k hraní her a ultrathin notebooků s bezkonkurenčním výkonem, grafikou a dlouhou životností baterie. “ 

Dosažení cíle energetické účinnosti 25×20 nejen přináší větší uživatelský dojem, ale také posiluje vedoucí postavení AMD v udržitelnosti. AMD byla první polovodičovou společností, která měla své cíle v oblasti ochrany klimatu, včetně 25×20, schváleno jako „vědecky založený cíl“ iniciativou Science Based Targets – považováno za dostatečně agresivní, aby pomohlo zmírnit dopady výpočetní techniky na změnu klimatu. 

„Ochrana naší planety může jít ruku v ruce s vývojem výkonných technologií a pomáháním našim zákazníkům dosáhnout jejich cílů,“ řekla Susan Moore, viceprezidentka pro firemní odpovědnost a mezinárodní vládní záležitosti v AMD. „Zlepšení energetické účinnosti, které jsme dosáhli v našich laptopových procesorech, mění svět kolem nás. Každý rok veřejně podávají zprávy o pokroku a konečném dosažení a překonání cíle energetické účinnosti 25×20 odráží závazek AMD k udržitelným technologiím. “ 

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ