IPO: Jamf Holding (NASDAQ: JAMF)

Společnost Jamf Holding plánuje ve čtvrtek 23. 7. 2020 vstoupit na burzu NASDAQ pod symbolem „JAMF“. Hodlá tak upsat 16.0 milionů kmenových akcií za středovou cenu 18 USD. Očekávaný výnos tohoto vstupu je 288.0 milionů USD. Manažery emise jsou: Goldman Sachs, J.P. Morgan, BofA Securities a Barclays.

JAMF vytváří standard v Apple Enterprise Management a jeho softwarová platforma, pracující na cloud technologii, je jedinou vertikálně zaměřenou infrastrukturou a zabezpečovací platformou Apple na světě. JAMF pomáhá organizacím, korporátní klientele, nemocnicím, školám i vládním agenturám propojovat, spravovat a chránit produkty, aplikace a firemní zdroje společnosti Apple v cloudu, aniž by byla nutná fyzická přítomnost specialisty u zařízení. 

Se softwarem Jamf mohou být zařízení Apple nasazena a přizpůsobena potřebám zaměstnance, nastavena automaticky a personalizována při prvním zapnutí a průběžně spravována po celou dobu životnosti zařízení.

Společnost tedy umožňuje podnikům snadnější integraci všech typů produktů a softwaru Apple do jejich stávajících systémů „bez nutnosti dotyku zařízení“.

JAMF také prodává svá řešení SaaS prostřednictvím modelu výnosů z předplatného a prodává větší účty prostřednictvím přímých prodejců a menší účty prostřednictvím svého online portálu.

Od Svých partnerů již obdržela společnost nejméně 570 milionů dolarů od investorů, kterými jsou soukromé investiční společnosti, včetně největší Vista Equity Partners.

K 29. červnu 2020 má společnost více než 40 000 zákazníků ve více než 100 zemích.

Prodeje a příjmy rostou, v roce 2019 byli na úrovni 34,8% a k 31. březnu 2020 se zvedly na 36,9%

Tržní kapitalizace činí 2,1 miliardy dolarů. Po vstupu na burzu by tato hodnota mohla činit až 2,5 miliardy.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ