Mít plán je důležitý

  • Cílová cena akcií Anaplan je stanovena až na 75 USD (tipranks.com)
  • 9 z 12 oslovených analytiků udává doporučení BUY (tipranks.com)
  • Od 27. 7. 2020 do 26. 8. 2020 stoupla cena akcií PLAN ze 43-45 na 58.15 USD (yahoofinance) V ST/MT/LT výhledech vidí server yahoofinance pro akcie PLAN další růst
  • Key Bank Capital Markets 1. 7. 2020 hodnotila akcie PLAN jako Overweight (finviz.com)

Anaplan, Inc. poskytuje cloudovou plánovací platformu pro propojení organizací a lidí. Jejich platforma spojuje tradičně odlišné nebo odpojené databázové struktury, včetně relačních, sloupcových a online analytického zpracování s ukládáním a výpočtem dat v paměti, které se používají při propojování různých oblastí organizace, jako jsou finance, prodej, dodavatelský řetězec, marketing, lidské zdroje a operace. Společnost dodává své aplikace přes internet jako předplacenou službu využívající model software-as-a-service a také nabízí profesionální služby spojené s implementací a podporou její aplikace. Působí ve Spojených státech, Austrálii, Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Indii, Izraeli, Japonsku, Malajsii, Nizozemsku, na Filipínách, v Singapuru, Švédsku, Švýcarsku a ve Spojeném království.

Akcie společnosti Anaplan ve středu 26. 8. 2020 vzrostly o 29%  až na 61,74  $ poté, co společnost ukázala silný výsledek za druhé čtvrtletí. Její čtvrtletní příjmy činily 106,5 milionu USD, což je meziroční nárůst o 26%. Což překonalo odhad Wall Street ve výši 103 milionů USD. Ztráta non-GAAP ve výši 4 centů na akcii byla užší, než se očekávalo, a v současném čtvrtletí vede k výnosům od 109 do 110 milionů USD. Anaplan viděl silný zájem o své služby plánování podnikání od velkých podniků během zdravotní krize COVID-19. V rámci zveřejnění hospodářských výsledků generální ředitel Frank Calderoni vyzdvihl sílu velkých kontraktů s masivními společnostmi v maloobchodním, zdravotnickém a technologickém sektoru.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ