Nejlepší analytici Wall Street doporučují akcie jako Uber a Lovesac kvůli volatilitě trhu

Jak můžete určit slibné investiční příležitosti v současném prostředí? Akcie se tento týden propadly v technicky vedeném výprodeji po dosažení rekordních maxim. I po stažení však S&P 500 stále narostl téměř o 15% ročně. To znamená, že stále existuje prostor k pádu.

Jak řekl nedávno Yussef Gheriani z IHT Wealth Management pro CNBC Trading Nation: „Mezi Covidem, stimulačními balíčky, samotnými volbami a mezi námi a Čínou stále existuje značná nejistota.“ Stručně řečeno, je nejlepší vybrat si akcie moudře pro případ, že vás čeká další volatilita.

Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je řídit se nejnovějšími doporučeními akcií od analytiků s prokázanou historií úspěchu. TipRanks předpovídací služba analytiků se snaží určit nejvýkonnější analytiky Wall Street. Jedná se o analytiky s nejvyšší mírou úspěšnosti a průměrnou návratností měřenou na jeden rok – s přihlédnutím k počtu hodnocení provedených jednotlivými analytiky.

Zde je šest oblíbených analytiků s nejlepšími výsledky:

Facebook
Mark Mahaney z RBC Capital věří, že trh může podhodnocovat úroveň vývoje produktů na FB. Právě se ponořil do tří nejzajímavějších produktových iniciativ Facebooku.

Například Facebook Marketplace má přes 1B aktivních uživatelů měsíčně (MAU), takže je větší než Alibaba, a ~ 2x eBay & ~ 12x Craigslist. Vidí, že tržiště generuje až 2,8 miliardy USD v tržbách za 24 let, na základě „lehkého“ 5% podílu na 54 miliard USD GMV (hrubá hodnota zboží).

Pokud jde o Facebook Shops, Mahaney nyní očekává 4,9–8,0 miliardy $ v přírůstkových tržbách do roku 2025, které budou poháněny „transakčnějšími“ reklamními jednotkami. „Věříme, že FB se stále musí mnohem více přiblížit nakupování„ na jedno kliknutí “, ale považujeme Social Commerce za jeden z nejmocnějších trendů současnosti na internetu a FB za pravděpodobně nejlepší způsob, jak to hrát,“ napsal analytik.

A protože Instagram Reels představuje „přiměřeně konkurenceschopnou“ odpověď na neuvěřitelně populární TikTok, analytik má nyní „ještě větší přesvědčení v našich est-21“ estech. (6% výnos a 13% EPS). “

Pětihvězdičkový analytik 9. září zopakoval hodnocení nákupu FB a předpověď ceny akcií na 320 $.

RH
Pěthvězdičkový analytik Wells Fargo Zachary Fadem zopakoval své vzestupné volání na RH poté, co rodič Restoration Hardware ohlásil hvězdný výdělek.

Společnost RH se úspěšně transformovala z ospalého maloobchodního prodejce na inovativní vícekanálovou luxusní značku, říká Fadem, s designovými galeriemi zaměřenými na zkušenosti, modelem příjmů založeným na členech a nově vznikající nabídkou pohostinství.

„Navzdory zvýšeným očekáváním aktualizace Q2 společnosti RH působila plošně s výrazným zlepšením poptávky, 29% EBIT a překvapivě býčím 2H výhledem zahrnujícím ~ 18% růst tržeb a ~ 22% EBIT marže,“ zvolal analytik 9. září.

Po tisku zvýšil svoji prognózu cen akcií z 365 na 400 USD – s poznámkou, že 20% marže EBIT ve fiskálním roce 20 překročily i ty nejpříznivější očekávání ohledně koupě.

I přes značné problémy s koronavirem (opětovné otevření, omezení dodavatelského řetězce, zavírání restaurací atd.) Je Fadem přesvědčen, že síla modelu RH prosvítala ve druhém čtvrtletí.

Nakonec Fadem věří, že příběh RH stále zapůsobí a píše: „Potenciál RH zůstává v prvních směnách, s převratnými odhady konsensu.“

Fadem, analytik 30 nejlepších, se může pochlubit 79% úspěšností a 28,8% průměrným výnosem na hodnocení.

Activision Blizzard
Herní gigant Activision Blizzard tento týden zaznamenal palec nahoru od špičkové analytičky Needham Laury Martin. „Věříme, že blokování COVID-19 urychlilo několik mediálních trendů a ATVI patří mezi největší příjemce,“ rozveselila 9. září.

Například nainstalovaná základna hráčů Activision vzrostla meziročně o 30% a hrací časy vzrostly ve 2Q20 meziročně o 70%. To je důvod, proč zasáhnout tituly obsahu (tj. Doba hraní Call of Duty se ve 2Q20 zvýšila 8krát meziročně) a vynikající výkon spojený s více hodinami strávenými doma základní demografickou skupinou ATVI.

Ve výsledku Martin zopakoval své hodnocení nákupu akcií a předpověď ceny akcií na 102 $. Rovněž posílila svoji prognózu výnosů non-GAAP FY20 o 2% na 7,76 miliardy USD (nárůst o 22% r / r) a odhad non-GAAP EPS o 5% na 3,21 USD (nárůst o 43% r / r).

Klíčové je, že Martin je přesvědčen, že úrovně po pandemické angažovanosti zůstanou zvýšené ve srovnání s úrovněmi z ledna 2020 (tj. Před koronavirem).

„Strukturálně je vzhůru videohry poháněn mobilními hrami (které přitahují nové hráče), žánrovou expanzí (50% uživatelů ATVI jsou nyní ženy) a esporty, které zvyšují angažovanost a výdaje stávajících hráčů,“ vysvětlila.

Díky silnému průměrnému výnosu na hodnocení 19,9% je Martin zařazen mezi 100 nejlepších analytiků v TipRanks.

Uber
Na investiční konferenci tento týden Uber finanční ředitel Nelson Chai aktualizoval Street o trendech hrubých rezervací za srpen, což naznačuje, že hrubé objemy rezervací klesly o méně než -10% y / yv měsíci, z -12% v červenci a -36% y / y ve 2Q.

Trendy v mobilitě / jízdě se sledují obecně v souladu s odhady ulice, zatímco poptávka po dodávkách potravin zůstala silná a sleduje předpovědi, pětihvězdičkový analytik společnosti Stifel Nicolaus Scott Devitt.

Devitt 8. září zopakoval své hodnocení nákupu Uber a zvýšil svůj cenový cíl ze 40 na 41 dolarů. Jeho celkový odhad hrubé rezervace za 3Q je nyní -12% z -16% r / r dříve.

Nadále věří, že se Uber celosvětově věnuje významným tržním příležitostem v oblasti přepravy a rozvozu potravin, a zdůrazňuje příležitosti, rozsah a vůdčí postavení společnosti Uber ve většině regionů s příležitostí konsolidovat některé mezinárodní trhy.

„V dlouhodobějším horizontu budeme nadále doporučovat akcie Uber jako investiční myšlenku scénáře obnovy s minimálním zůstatkem,“ řekl Devitt investorům a dodal: „V období 18 až 24 měsíců vidíme 50 % + návratnost v akciích. “

S 71% úspěšností a průměrným výnosem 26,5% na hodnocení je Devitt v současné době jedním z 20 nejlepších analytiků sledovaných TipRanks.

Lovesac
Americký prodejce nábytku Lovesac, který se specializuje na patentovaný modulární nábytkový systém s názvem Sactionals, právě oznámil výsledky Q2, které ukazují silnou dynamiku.

Brian Nagel z Oppenheimeru odešel ze své prvotní revize Lovesacových výsledků a komentářů managementu pozitivní a s přírůstkovým přesvědčením ve své pozitivní výzvě k akciím.

„Podle našeho názoru bude LOVE vycházet z protivětru COVID-19 ještě silnější, lépe umístěná, rozvíjející se značka,“ komentoval Nagel 9. září. Hodnocení LOVE má s prognózou ceny akcií 30 $.

Ve druhém čtvrtletí se upravený EBITDA zvýšil na 2,2 mil. USD ze ztráty 3,3 mil. USD v loňském roce. LOVE snadno překonala prognózu Street se ztrátou 4,4 mil. USD při celkovém růstu tržeb společnosti o 29%, včetně zvýšení tržeb z internetu o téměř 390%.

„Považujeme LOVE za společnost, která představuje jednu z nejzajímavějších nadcházejících značek a operátorů, kteří se po dlouhou dobu objeví ve spotřebitelském sektoru,“ tleskal analytik.

Nagel, analytik top 20, v současné době sleduje 76% úspěšnost a 23,5% průměrný výnos na hodnocení.

GBT
GBT je rozvíjející se farmaceutický přípravek vyvíjející inovativní léčbu krevních onemocnění. Vedoucí látkou je Oxbryta, perorální, jednou denně první ve své třídě potenciálně modifikující léčba srpkovité anémie (SCD). 8. září společnost GBT oznámila dohodu se společností Biopharma pro Střední východ a Afriku o distribuci tablet Oxbryta v Bahrajnu, Kuvajtu, Ománu, Kataru, Saúdské Arábii a Spojených arabských emirátech.

V návaznosti na novinky top analytička Wedbush Liana Moussatos zopakovala své hodnocení nákupu a cenový cíl 152 USD na ulici na GBT. „I když je jeho globální zátěž značná, SCD je nejběžnější v určitých regionech světa, jako je subsaharská Afrika a Střední východ,“ komentovala 9. září.

Rozšíření přístupu do této oblasti světa o více než 100 000 lidí ve věku 12 let a starších postižených touto nemocí nejenže účinně nabízí další tržní příležitost o velikosti USA, říká Moussatos, ale také slouží jako příležitost k získání přesnějších údajů o SCD v region bez snadno dostupných informací.

Poznamenává, že GBT plánuje rozšířit Oxbrytu na mladší pacienty v USA a evropského schválení by měla dosáhnout v roce 2022. Analytik nadále plánuje potenciální dosažení více než 2,1 miliardy USD v prodeji Oxbryty v USA v roce 2024 a vrcholové tržby v USA kolem 2,7 miliardy USD v roce 2026.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ