Nový model rychlého občerstvení

Chipotle Mexican Grill, Inc. (CMG)

  • Chipotle Mexican Grill, Inc.  ve středu 11. 11. 2020 představil nový koncept rychlého občerstvení (fool.com)
  • Cílová cena akcií CMG je stanovena na 1600 USD (tipranks.com)
  • 14 z 26 analytiků dotázaných tipranks.com udává pro akcie CMG doporučení BUY (tipranks.com)
  • Credit Suisse hodnotí akcie CMG jako Outperform (finviz.com)
  • Iper Sandler hodnotí akcie CMG jako Overweight (finviz.com)

Chipotle Mexican Grill, Inc. (NYSE: CMG ) ve středu 11. 11. 2020 představil nový koncept neformálního řetězce rychlého občerstvení, kde se objednávky realizují pouze v digitální podobě.

Nový koncept obchodu společnosti Chipotle bude přijímat digitální objednávky pouze k vyzvednutí a doručení. Restaurace neobsahuje jídelní část ani servisní linku a všechny objednávky je nutné provést předem prostřednictvím webu Chipotle.com, aplikace Chipotle nebo doručovací platformy třetí strany.

Zákazníci realizují vyzvednutí svých objednávek v hale navržené tak, aby napodobovaly známé zvuky, vůně a vzhled restaurace Chipotle. Samostatná oblast vyzvednutí je vyhrazena výhradně pro velké objednávky stravování.

Nový koncept společnosti Chipotle přichází v době, kdy zákazníci požadují více digitálních funkcí a přístupu, uvedl v tiskové zprávě technologický ředitel společnosti Chipotle Curt Garner.

„Digitální kuchyně obsahuje inovativní funkce, které doplní naše rychle se rozvíjející digitální podnikání, a zároveň poskytnou našim hostům pohodlný a bezporuchový zážitek,“ uvedl výkonný ředitel.

Chipotle představil v posledních několika měsících další inovativní koncepty restaurací. V únoru společnost otevřela svůj první obchod s průchozím oknem.

Před rokem 2020 byla další hlavní oblastí zaměření Drive-Thru objednávání („chiptlanes“) a optimalizace.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ