Nezastavitelná Tesla

Tesla, Inc. (NASDAQ: TSLA)

  • Akcie TSLA překonaly i nejvyšší odhady cílové ceny udávané portálem tipranks.com
  • Akcie TSLA překonaly všechny udávané cílové ceny portálu finviz.com
  • Morgan Stanley hodnotí akcie TSLA jako Overweight (finviz.com)
  • Pipper Sandler hodnotí akcie TSLA jako Outperform (finviz.com)
  • CFRA udává pro akcie TSLA doporučení Strong Buy (finviz.com)

Akcie Tesla Inc. v pátek 8. 1. 2021 rostly jedenáctý den v řadě, což je nejdelší vítězná série, vzrostla poté, co společnost Evercore ISI poprvé za rok odstranila hodnocení Sell u akcií.

Akcie vzrostly až o 8,4 % na nový rekord poté, co analytik Chris McNally upgradoval akcie na ekvivalent držení, přičemž klientům v poznámce řekl, že „ať už tomu říkáme zmatek ocenění nebo rotace ocenění, byli jsme na značně špatné straně Tesly už více než rok. “ K tomu došlo den poté, co Joseph Spak ze společnosti RBC Capital Markets prohlásil, že akcie byly „úplně špatně“. McNally zvýšil svůj cenový cíl na Tesle na 650 $ z 225 $, což je stále hluboko pod rozmezí kolem 880 $, kde se akcie nyní obchoduje.

Řekl, že investoři považují Teslu za dvě samostatné technologické společnosti – jednu, která je lídrem na trhu s elektrickými vozidly, a druhou, která má několik potenciálních podniků, od aut s vlastním pohonem až po vývojáře baterií a pohonných jednotek. Zatímco jedna část hodnoty společnosti vedené Elonem Muskem pochází z výnosů, které generuje, McNally uvedl, že existují další dvě komponenty, které jsou více řízeny trhem a jsou „sázkou na nejistou budoucnost a sázkou na samotného Elona“.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ