IPO Playtika Holding Corp.

IPO Playtika Holding Corp. (PLTK: NASDAQ)

Společnost Playtika Holding Corp. plánuje 15. 1. 2021 upsání 69.5 milionů akcií na burze a pomoci k němu mají Morgan Stanley, Citigroup a Goldman Sachs jako manažeři emise. Tržby Playtika dosáhly v roce za posledních 12 měsíců hodnoty 2286.2 milionu USD a čistý zisk byl za toto období 46.1 milionu USD. Tržní kapitalizace společnosti v současné době dosahuje 9494.71 milionů USD.

Playtika je jedním z předních světových vývojářů mobilních her a vytváří zábavné a inovativní zážitky, které mají za cíl bavit a zaujmout uživatele. Na podporu portfolia her společnosti byly  vybudovány nejlepší služby pro provoz živých her ve své třídě a patentovaná technologie platformy, která umožňuje dosáhnout silného zapojení a monetizace uživatelů. Hry (kasinové hry, poker a solitaire) se dají hrát zdarma a Playtika je odborníkem na poskytování nového, upraveného herního obsahu a nabídek uživatelům v optimálních bodech jejich herní doby. Odborné znalosti společnosti v oblasti živých provozních služeb a schopnost vzájemně kombinovat strojové učení v celém portfoliu přinesly devět her, které se umístily v top 100 mobilních her s nejvyššími tržbami ve Spojených státech, na základě celkového nákupu v aplikacích v iOS App Store a Google Play Store. Za období devíti měsíců končících 30. září 2020.

Je dobré mít na paměti, že videoherní průmysl prožívá v posledních několika letech extrémní růst a v posledních letech se podařilo tomuto zábavnímu odvětví překonat sloučené tržby hudebního a filmového průmyslu.

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ