Společnost Qualtrics International oznámila své IPO k datu 28. 1. 2021. Společnost bude vstupovat na burzu NASDAQ pod symbolem XM a své akcie bude nabízet v cenovém rozpětí od 22 do 26 USD. Očekávaný výnos IPO je stanoven na 1,181,300 000 USD. Manažery emise jsou Morgan Stanley a JP Morgan.

Qualtrics International byla založena v roce 2002 a v současné době se pyšní příjmy za posledních 12 měsíců v hodnotě 722.8 milionů USD.

Qualtrics se zaměřuje na zpracování tzv. zákaznické zkušenosti se značkou, společností nebo konkrétním produktem. To je v současné digitální době extrémně důležitý faktor pro úspěch subjektu na trhu, protože pro koncového zákazníka jsou náklady a náročnost změny značky hned po první špatné zkušenosti minimální.

„Globální pandemie změnila způsob, jakým lidé vzájemně spolupracují, vynořila nové mezery ve zkušenostech a změnila téměř všechna očekávání, která od podniků máme. Restaurace budou muset znovu objevit cestu ke svým zákazníkům. Živé akce a uživatelské konference bude nutné kompletně přepracovat. Bude nutné zcela přepracovat osobní schůzky, obchodní schůzky a přístup zaměstnanců. Organizace, které nedokážou navrhnout a poskytnout novou sadu zkušeností, které budou reagovat na rychle se vyvíjející preference zákazníků a zaměstnanců, budou mít problémy soutěžit v digitálním světě po COVID-19.“ (citace z prohlášení společnosti k připravovanému IPO)

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ