Toto jsou nejlepší akcie Robinhood, které nyní můžete koupit nebo sledovat

Nákup akcií je velmi snadný, ale nákup správných akcií ve správný čas bez osvědčené strategie je neuvěřitelně těžký. Jaké jsou nejlepší akcie Robinhood, které si nyní můžete koupit nebo přidat do seznamu sledovaných?

V současné době jsou Microsoft (MSFT), Walt Disney (DIS) a Nvidia (NVDA) výjimečné. Na rozdíl od GameStop (GME), který se v poslední době dostává na titulní stránky, nabízejí tyto akcie kombinaci solidního základního a technického výkonu.

Na burzách NYSE a Nasdaq se obchodují tisíce akcií. Chcete-li však generovat velké zisky, musíte najít ty nejlepší. Nejlepší akcie Robinhood pro investory budou ty, které nabízejí kombinaci výnosů a výkonnosti akciového trhu.

Systém „CAN SLIM“ nabízí jasné pokyny, co byste měli hledat. Investujte do akcií s nedávným čtvrtletním a ročním růstem výnosů nejméně o 25 %. Hledejte společnosti, které mají nové produkty a služby, které mění hru. Zvažte také dosud neziskové společnosti, často nedávné IPO, které generují obrovský růst výnosů.

Trh je klíčový při nákupu výnosných akcií

Klíčovou součástí vzorce CAN SLIM je M, což je zkratka pro trh. Většina akcií, dokonce i ta nejlepší, bude mít tendenci sledovat směr trhu. Investujte, když je akciový trh v potvrzeném vzestupném trendu, a přejděte do hotovosti, když se akciový trh dostane do korekce.

Průmyslový průměr Dow Jones, Nasdaq a S&P 500 jsou téměř na historickém maximu. Poté, co padly k 50denním klouzavým průměrům nebo pod ně, mocně se znovu odrazily. Toto je jasný býčí ukazatel.

Vzhledem k tomu, že trh má vzestupný trend, je vhodná doba na nákup akcií vykazujících základní a technickou sílu, když se pohybují kolem vstupních bodů.

Nejlepší akcie Robinhood ke koupi nebo sledování

Nyní se podívejme na akcie společnosti Microsoft, akcie Disney a akcie Nvidia podrobněji. Důležitým faktorem je, že všechny tyto akcie se mohou pochlubit solidním RSI. To znamená, že překonávají širší index S&P 500. Jsou také součástí Robinhood Top 100 Stocks, nejpopulárnějších akcií platformy mezi obchodníky.

Microsoft

Akcie MSFT od začátku roku získaly více než 5 %.

Microsoft je jednou z pouhých čtyř akcií kótovaných v USA s tržními limity bilionů dolarů a blíží se 2 bilionům dolarů. Akcie společnosti Microsoft mají silné, ale ne ideální, IBD složené hodnocení 83. Složené hodnocení je navrženo tak, aby poskytovalo okamžitý přehled o základním a technickém výkonu akcií.

Klíčem k vysokému hodnocení společnosti Microsoft je vynikající výkonnost výdělků, což se odráží v jeho hodnocení EPS 95. Růst výdělků společnosti Microsoft se za poslední dvě čtvrtletí zrychlil a v posledním čtvrtletí dosáhl 34 %.

Institucionální investoři jsou velkými podporovateli akcií společnosti Microsoft, ačkoli jeho hodnocení akumulace / distribuce kleslo zpět na C. To představuje rovnováhu mezi nákupem a prodejem. Může se pochlubit osmi po sobě jdoucími čtvrtletími zvyšování vlastnictví fondu.

Softwarový gigant snadno překonal cíle Wall Street pro své fiskální druhé čtvrtletí díky růstu svých podniků v oblasti cloud computingu. 

Analytici vidí další prostor pro růst. Očekává se, že EPS za celý rok vzroste v roce 2021 o 28 % a v roce 2022 o 9 %.

Úspěšný pivot společnosti Microsoft v oblasti cloud computingu poháněl růst. Během pandemie Covid-19 těží z trendů práce z domova a učení z domova. Cloudový software a služby společnosti Microsoft pomáhají domácím pracovníkům a studentům.

„Toho, čeho jsme byli v uplynulém roce svědky, je úsvit druhé vlny digitální transformace, která zametá každou společnost a každé odvětví,“ uvedla generální ředitelka Satya Nadella.

Disney Stock

Výdělky společnosti Disney byly těžce zasaženy pandemií koronaviru, přičemž hodnocení EPS sklouzlo na velmi špatných 9 z 99. To se však zlepší, jak se ekonomiky po širokém zablokování postaví na nohy.

Wall Street očekává, že zisk za celý rok poklesne v roce 2021 o 8 %, v roce 2022 se pak zvýší na 158 % růst.

Gigant Dow Jones ukázal, že se odrazil zpět po rozdrcení fiskálních odhadů za první čtvrtletí.

Překvapivý zisk přišel, když vyskočil počet předplatitelů streamování. Předplatitelé Disney + se k 2. lednu vyšplhali na 94,9 milionu, což je o 9 % více než 86,8 milionu 2. prosince.

Během pandemie byla streamovací služba jasným bodem pro disneyovské akcie a velké plány jsou před námi. Společnost překonala 60 milionů předplatitelů Disney + po celém světě a celkově 100 milionů předplatitelů svých streamovacích nabídek. Mezi její značky patří Hulu, ESPN + a Disney +.

Generální ředitel Disney Bob Chapek uvedl, že nová streamovací služba značky Star bude uvedena na mezinárodní trh 23. února. Star bude na některých trzích šestou značkou v rámci Disney + a připojí se ke značkám Disney, Pixar, Star Wars, Marvel a National Geographic. Bude však obsahovat ostřejší obsah z vlastností, jako jsou FX a 21. století.

Na Investor Day  11. prosince vedení uvedlo, že v pracích pro Disney + je více než 100 titulů. A Chapek uvedl, že společnost očekává, že do roku 2024 bude mít předplatitelů Disney + 230 až 260 milionů. To je oproti předchozímu odhadu 60–90 milionů ve stejném časovém rámci.

Nvidia  Stock

Silný základní a technický výkon vynesl akciím Nvidia téměř dokonalé kompozitní hodnocení 98. Výdělky jsou klíčovou silou, což se odráží v jeho hodnocení EPS 97 . Za poslední tři čtvrtletí vzrostl EPS v průměru o 81 %. To jasně vyplývá z požadavků CAN SLIM na 25% růst.

Společnost se sídlem v Santa Claře v Kalifornii plánuje 24. února vykázat finanční výsledky za fiskální čtvrté čtvrtletí.

Analytici předpovídají, že Nvidia ve fiskálním čtvrtletí končícím 31. ledna vykáže EPS 2,80 USD na akcii, což je meziroční nárůst o 48 %, a prodeje 4,81 miliardy USD, což je nárůst o 55 %.

Zvýšené ceny bitcoinu „vytvoří krátkodobou poptávku, která pohltí veškerou přebytečnou nabídku GPU,“ uvedl v nedávné poznámce pro klienty Bradley Gastwirth, hlavní technologický stratég společnosti Wedbush Securities.Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ