General Electric expanduje do Malajsie

General Electric Company (NYSE: GE)

  • Podle serveru investors.com si General Electric zajistila smlouvu na dodávku plynových turbín do nejnovější elektrárny v Malajsii. (investors.com)
  • Dohoda obsahuje i klausuli o 21 letech, kdy bude GE na nové vybavení poskytovat servisní služby (zacks.com)
  • Cílová cena akcií General Electric je portálem tipranks.com stanovena na 17 USD
  • John Walsh (analytik Credit Suisse) udává pro akcie General Electric hodnocení BUY (tipranks.com)
  • 4. 3. 2021 vydala společnost Morgan Stanley pro akcie GE hodnocení Overweight (finviz.com)

Jednotka GE společnosti General Electric Company, GE Power, si zajistila objednávku svého nejmodernějšího HA, jedné z nejúčinnějších plynových turbín na světě. Společnost uzavřela dohodu s konsorciem strojírenství, nákupu a výstavby společnosti Posco Engineering & Construction Co. Ltd. za účelem dodávky zařízení na výrobu energie v elektrárně Pulau Indah, která se nachází v malajském Selangoru.

Pro elektrárnu o výkonu 1 200 MW bude General Electric odpovědný za nabídku dvou bloků o výkonu 600 megawattů, z nichž každý se skládá z vyspělé plynové turbíny 9HA.01, generátoru W88, parní turbíny STF-D650 a parního generátoru Once Through Heat Recovery. Kromě zařízení na výrobu energie zahrnuje dohoda 21letou dohodu o službách.

Pokročilá technologie plynových turbín HA od General Electric přinese do provozu elektrárny větší flexibilitu a efektivitu pro výrobu efektivní a nízkonákladové energie v Selangoru. Kromě pomoci elektrárně při zajišťování rostoucích požadavků na spolehlivou elektřinu jí technologie HA pomůže snížit spotřebu zemního plynu a emise. Očekává se zejména, že komerční provoz závodu bude zahájen v roce 2024.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ