Starbucks Corporation drží tempo (SBUX)

Starbucks Corporation (NASDAQ: SBUX)

  • Aktuální cena je 108,5$. Cílová cena je 111,3$ tj. potenciální zhodnocení 2,58 %. (finviz.com)
  • Na základě 24 analytiků z WALL STREET je průměrný cenový cíl stanoven na 115$. Vyšší predikce se odhadují na 130$ a nižší predikce na 97$. (tipranks.com)
  • Z 24 dotazovaných analytiků tipranks.com 14 udalo doporučení BUY a 10 HOLD. (tipranks.com)
  • Slavný investor Peter Lynch uvedl akcie společnosti Starbucks jako kvalitní dividendové akcie, které by doporučil nakoupit, kdyby se trh zítra zhroutil. (fool.com)
  • Akcie Starbucks vzrostly, poté co Wedbush uvedl, že kávový gigant z pandemie covid-19 bude ještě dominantnější v Číně a USA. (marketwatch.com)

Starbucks Corp. se zabývá výrobou, marketingem a maloobchodem se speciální kávou. Funguje prostřednictvím následujících segmentů: Amerika; Čína / asijsko-pacifická oblast (CAP); Evropa, Střední východ a Afrika (EMEA); a vývoj kanálu. Segmenty Severní a Jižní Ameriky, CAP a EMEA prodává kávu a jiné nápoje, doplňkové potraviny, balené kávy, kávové výrobky pro jednu porci a zaměřený výběr zboží prostřednictvím obchodů orientovaných na společnosti a licencovaných obchodů. Segment Channel Development zahrnuje prodej balené kávy, čaje a nápojů připravených k pití zákazníkům mimo její provozované a licencované obchody. Mezi značky společnosti patří Evolution Fresh, Teavana, Tazo Tea a Seattle’s Best. Společnost Starbucks byla založena Jerrym Baldwinem a Howardem D. Schultzem dne 4. listopadu 1985 a její sídlo je v Seattlu ve státě Washington. (marketwatch.com)

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ