Moderna – proměna inovace v dopad

Moderna Inc. (NASDAQ: MRNA)

  • Cílová cena akcií MRNA Inc. je stanovena portálem finviz.com na 175.58  USD (finviz.com)
  • Jefferies udává pro akcie MRNA Buy → Hold (finviz.com)
  • Morgan Stanley udává pro akcie MRNA Overweight (finviz.com)
  • Společnost Moderna (NASDAQ: MRNA) porazila Novavax (NASDAQ: NVAX) na trhu s vakcínou proti koronaviru. Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) schválil kandidáta společnosti Moderna v prosinci. (yahoofinance.com)
  • Společnost má strategické aliance s AstraZeneca PLC, Merck & Co., Inc., Vertex Pharmaceuticals Incorporated, Vertex Pharmaceuticals (Europe) Limited, Biomedical Advanced Research and Development Authority, the Defense Advanced Research Projects Agency, Národní institut pro alergie a infekční nemoci, Národní instituty zdraví, Koalice pro inovace připravenosti na epidemii a Nadace Billa a Melindy Gatesových (FinViz.com)

Moderna, Inc., biotechnologická společnost, vyvíjí terapeutika a vakcíny založené na messenger RNA pro léčbu infekčních nemocí, imunoonkologie, vzácných onemocnění, kardiovaskulárních onemocnění a autoimunitních onemocnění. K 9. březnu 2021 měla společnost 13 programů v klinických studiích a celkem 24 vývojových programů v šesti modalitách zahrnujících profylaktické vakcíny, vakcíny proti rakovině, intratumorální imunoonkologii, lokalizovaná regenerativní terapeutika, systémově vylučovaná a terapeutika na povrchu buněk a systémová intracelulární terapeutika. Společnost Moderna, Inc. rovněž spolupracuje se společností Lonza Ltd. na výrobě vakcíny COVID-19. Společnost Moderna, Inc. byla založena v roce 2010 a její hlavní sídlo je v Cambridge v Massachusetts. pro výrobu vakcíny COVID-19; a Catalent Inc., Laboratorios Farmaceuticos Rovi, SA, a Recipharm pro výrobu náplně finálního kandidáta na vakcínu COVID-19. Společnost byla dříve známá jako Moderna Therapeutics, Inc. a v srpnu 2018 změnila svůj název na Moderna, Inc. Moderna, Inc. byla založena v roce 2010 a sídlí v Cambridge v Massachusetts

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ