Společnost FTC Solar: Informace, které potřebujete vědět před připravovaným IPO

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Název:FTC SOLAR, INC.
Ticker:FTCI
Sektor:Techonologie
Průmysl:                                             Solární průmsl
Rok založení:2017

PROFIL

FTC Solar je globální poskytovatel solárních sledovacích systémů, technologií, softwaru a inženýrských služeb.

FTC se sídlem v Austinu v Texasu bylo založeno s cílem vyvinout systém sledování jednoosého solárního pole s cílem maximalizovat účinnost výroby sluneční energie po celý den. Inovativní design FTC Solar poskytuje přesvědčivý výkon a spolehlivost s výhodou v oboru, která má velmi rychlou instalaci.

Společnost FTC Solar, kterou v roce 2017 založila skupina veteránů z oboru obnovitelných zdrojů energie, má sídlo v Austinu v Texasu. Prodej a podporu má v Austrálii, Indii, Středním východě a v jihovýchodní Asii.

VÝVOJ KURZU AKCIÍ A CÍLOVÉ CENY

Akcie se začnou obchodovat na NASDAQ ve středu 28. dubna. Obchodovat  se bude s 18,4 miliony akcií. Cenové rozpětí 18 – 20 USD, ukazuje na hodnotu společnosti 1,5 mld. USD. Manažery emise jsou Barclays/ BofA Securities/ Credit Suisse/ UBS Investment Bank/ HSBC.

VYBRANÉ UDÁLOSTI

– Z nedávno zveřejněných hospodářských výsledků lze vyčíst nárůst příjmů mezi léty 2019 a 2020 z 53,124mio. na 187,352 mio. USD. To je růst o 252,7%

– Tržní příležitost pro poskytování solárních sledovacích systémů je značná a očekává se, že do roku 2027 poroste dvouciferným tempem, takže společnost má ve svůj prospěch silnou dynamiku růstu odvětví.

– Čistá míra retence založená na dolarech byla mimořádně působivá, 145%. Což znamená, že firmě rostou výnosy od stávajících zákazníků vysokou rychlostí. To naznačuje silnou shodu s produktovým trhem a velmi efektivní prodej s marketingovým úsilím.

– Společnost Barclays je vedoucím manažerem. IPO vedené firmou za posledních 12 měsíců vygenerovaly průměrný výnos 47,3% od jejich IPO.

VÝVOJ KONKURENČNÍ FIRMY GIBRALTAR ZA POSLEDNÍCH 5 LET

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ