Dočká se společnost ChargePoint očekávaného růstu?

ChargePoint Holdings, Inc. (NYSE: CHPT)

  • akcie se obchodují za „výprodejovou cenu“. Analytik RF Lafferty, Jamie Perez, Chargepoint označil hodnocením „buy“ a cenovým cílem 29 $ . (finviz.com)
  • společnost Chargepoint nadále buduje největší síť dobíjecích stanic pro elektromobily. (investorplace)
  • prezident Joe Biden navrhuje balíček ekonomických výdajů ve výši 3 bilionů dolarů, který zahrnuje peníze na čistou dopravu a dobíjecí stanice (investorplace.com)
  • chargepoint vytváří aplikaci pro android pro snadnější přechod zákázníků od spalovacích automobilů k elektromobilům (yahoofinance)
  • chargepoint je ideální alternativou pro lidi kteří chtějí investovat do elektroautomobilů, ale nechtějí si vybírat která automobilka nabízí nejlepší elektro auta (yahoofinance)

ChargePoint (dříve Coulomb Technologies ) je americká společnost pro infrastrukturu elektrických vozidel se sídlem v Campbell v Kalifornii . ChargePoint provozuje největší online síť nezávislých dobíjecích stanic EV provozovaných ve 14 zemích  a vyrábí v nich použité technologie

ChargePoint byl založen v roce 2007.

V červnu 2017 společnost ChargePoint převzala od společnosti GE 9 800 dobíjecích míst pro elektrická vozidla. Před tímto bodem spravoval ChargePoint 34 900 nabíjecích stanic v Mexiku, Austrálii, Kanadě a Spojených státech.

Současným generálním ředitelem a prezidentem od roku 2018 je Pasquale Romano.  28. listopadu 2018 společnost ChargePoint získala 240 milionů USD. V té době si ChargePoint udržoval 57 000 nabíjecích míst. V roce 2019 se společnosti Electrify America a ChargePoint společnosti VW dohodly na poskytnutí společného přístupu svým zákazníkům v USA.

Společnost dosáhla v září 2019 100 000 nabíječek a přidala více než 2 000 nabíjecích míst měsíčně

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ