Překvapivé společnosti, které se pravděpodobně svezou na úspěchu Disney + a znovuotevření Disney Worldu

Pokud věříte v Disney (NYSE: DIS), ale máte pocit, že akcie mohou být drahé, pravděpodobně nejste sami. Akcie mediálního giganta se staly velkým vítězem, i když se společnost chystá zveřejnit dvouciferný pokles tržeb. K vůli tomu je přirozené přemýšlet, jestli existují i ​​jiné způsoby, jak vydělat na úspěchu Disney. Některá jména vás možná překvapí.

Roku (NASDAQ: ROKU) a American Campus Communities (NYSE: ACC) se pravděpodobně svezou na úspěchu Disney. Pojďme se na ně podívat blíže.

Roku

Disney + je velkým trhákem pro stejnojmenou společnost. Prémiová streamovací služba byla spuštěna před 18 měsíci a je již na více než 100 milionech platících předplatitelů. ESPN + také pomáhá posilovat značku sportovního mediálního giganta. Hulu prostřednictvím Hulu + Live TV, ale ve skutečnosti generuje větší příjmy než ostatní dvě služby dohromady.

Rozbočovač Roku je z výroby instalován na 38 % všech chytrých televizorů prodávaných v USA a platforma je dostupná ostatním prostřednictvím levných klíčů, které se připojují k ne příliš chytrým televizorům. 53,6 milionů domácností, které Roku obsluhovalo na konci března, je o 35 % více než před rokem. Příjmy rostou ještě rychleji, protože společnost Roku se lépe snaží generovat příjmy z reklam ze své bezplatné úložiště streamovacích aplikací.

American Campus Communities

American Campus Communities je největším vlastníkem studentských kampusů v zemi a má více než 166 nemovitostí, které obsahují zhruba 111 900 lůžek. Co má společného poskytovatel bydlení na vysoké škole s Mickey Mousem? Akcie byly upgradovány analytikem Evercore ISI Stevem Sakwou začátkem tohoto týdne poté, co Disney World oznámil plány na obnovení letního stážového programu.

Když vypukla pandemie, největší resort zábavních parků na světě pozastavil program Disney College, kde univerzitní studenti z celého světa přicházejí na střední Floridu za praktickým zážitkem, který někdy vede ke stálým profesionálním pozicím. Kde do toho všeho zapadaá American Campus Communities? Bylo smluvně dohodnuto vybudování 10 fázové rezidenční komunity v hodnotě 615 milionů dolarů pro účastníky programu na okraji areálu Disney World. Čtyři fáze jsou již dokončeny a s oznámením z minulého týdne jsou zbývající fáze zpět na správné cestě, aby mohly být otevřeny během příštích dvou let.

Americká komunita kampusu je strukturována jako investiční fond pro nemovitosti nebo-li REIT. Vyplácí lví podíl svých zisků zpět investorům. American Campus Communities vydělávají 4 % a právě teď je to o 400 bazických bodů lepší než u společnosti Disney, která loni pozastavila dividendu.

Zanechat komentář

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ