Ripple (XRP): klient společnosti Ripple dLocal se připravuje na zveřejnění, co to znamená?

Dnes jsme informovali o obrovském rozruchu kolem nadcházejícího IPO společnosti dLocal. V souladu s tím mohou investoři, kteří se o tuto nabídku zajímají, považovat tento krok také za klíčovou zprávu o kryptoměně Ripple (XRP).

Proč tomu tak je?

No, dLocal je shodou okolností klientem společnosti Ripple. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, Ripple je platební společnost, která stojí za červenou kryptoměnou XRP (CCC:XRP-USD). Zprostředkovává také přeshraniční platby.

Právě zde přichází na řadu IPO společnosti dLocal. Obchodní model společnosti dLocal spočívající v poskytování přeshraničních platebních služeb svým klientům běží na síti RippleNet. Ripple je totiž jednou z těch unikátních kryptoměn, které mají skutečně potenciál vytvářet hodnotu díky svému designu postavenému pro podnikání. Už z tohoto důvodu jsem byl v minulosti vůči Ripplu býčí.

Když však vidím úspěch společnosti dLocal, vystupuje hodnota Ripplu na světlo. Potenciál společnosti dLocal získat v nadcházející veřejné nabídce více než 600 milionů dolarů musí být pro investory společnosti Ripple vzrušující. O tom ostatně vypovídá i vysoce postavená klientela společnosti dLocal, mezi kterou patří například Amazon (NASDAQ:AMZN), Microsoft (NASDAQ:MSFT) a Spotify (NYSE:SPOT). Tito klienti v podstatě potvrzují obchodní model dLocal založený na RippleNet.

To jsou jistě vzrušující časy. Pojďme se proto blíže podívat na to, co IPO společnosti dLocal znamená pro investory do Ripple.

Proč je IPO dLocal velkou zprávou o kryptoměně Ripple (XRP)

Nadcházející IPO společnosti dLocal přineslo velký zájem nekryptoinvestorů o toto podnikání založené na kryptoměnách. Pro ty, kteří sázejí na změnu modelu mezi tím, co je v krypto světě považováno za „investovatelné“, je to velký krok.

Skutečnost, že by dLocal mohli tradiční investoři vnímat jako kvalitní investiční příležitost, je něco, čeho by si kryptoměnoví nadšenci měli vážit. Kdysi okrajová investice se z kryptoměn stává mainstream. Pro ty, kteří drží XRP, je dnes tato zpráva skutečně obzvlášť sladká.

Obchodní model společnosti dLocal, který spočívá v poskytování nízkonákladových přeshraničních platebních služeb zákazníkům s megakapitálem, je jistě působivý. Společnost dLocal vytváří skutečný užitek. A klíčovým poznatkem, který by si investoři měli zapamatovat, je, že tato hodnota by nemohla být vytvořena bez Ripple a RippleNet.

Je v pořádku být dnes ke kryptografickému prostoru skeptický. Vskutku se jedná o přehnaně hypotetický a spekulativní prostor, do kterého nemusí být nyní vhodné investovat. Existují však skupiny s hodnotou, do kterých lze investovat. V souladu s tím investoři společností Ripple a dLocal doufají, že širší trh vnímá toto IPO stejně.

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ