Nakupte Cardano, zatímco velryby i nadále hromadí BTC. Proč má tato kryptoměna smysl?

Bitcoin (CCC:BTC-USD) a vlastně také ostatní kryptoměny v obecném měřítku se v poslední době pohybují tak nějak do strany. Mají silnou rezistenci, ale také silnou podporu.

Proto je rovněž nyní stejně vhodná doba k akumulaci vašich oblíbených digitálních aktiv jako kdykoli jindy. Protože až tento boční vzorec skončí, pravděpodobně dojde k velkému proražení směrem vzhůru. A jakmile ten starý dobrý býčí trh zase jednou vypukne na plné obrátky – vsadíme se, že budete chtít být u toho.

A stejně jako obvykle, i právě teď existují lidé, kteří aktivně akumulují – jsou to takzvané velryby. To je přinejmenším jeden z důvodů, proč bychom samotný Bitcoin měli i nadále vnímat jako něco, co je vhodné nakupovat a hromadit. Ano, takzvaně HODLovat. Zkrátka a dobře – přikupovat, přikupovat a držet. Co možná nejdéle.

Zatímco jednotliví investoři s méně než jedním Bitcoinem v peněžence mají noční můry ze strachu z masivního propadi, bitcoinové velryby tyto mince stále vesele skupují a přidávají do svých stávajících sbírek.

Skutečnou příležitostí je zde nákup nepochopených, podhodnocených altcoinů, které mají robustní technologii. Výprodej kryptoměn se na těchto mincích podepsal o poznání více než na Bitcoini. V důsledku toho mají při oživení mnohem větší potenciál růstu. Co jde nahoru, musí jít zákonitě také dolů. Ale právě aková aktiva také dávají prostor většímu potenciálu růstu směrem nahoru v budoucnu, protože mince se solidními fundamenty zkrátka mají svůj nezpochybnitelný smysl.

Cardano přichází

Jedním z našich oblíbených altcoinů je Cardano (CCC:ADA-USD).

Podporu tomuto špičkovému altcoinu jsme vyjádřili již dříve, poté co Cardano oznámilo svou testovací síť pro chytré kontrakty. Jakmile se tato funkcionalita vynoří z testovací půdy a bude integrována do hlavní, veřejné sítě Cardano, očekáváme, že Cardano dá Ethereu (CCC:ETH-USD) vale.

A za krátkou dobu, která uplynula od chvíle, kdy jsme o Cardanu psali naposledy, tým jeho vývojářů úspěšně spustil první chytrý kontrakt v testovací síti. IOHK, tým stojící za mincí Cardano (ADA), je na dobré cestě splnit svůj cíl veřejného spuštění.

Kromě těchto dobrých zpráv se toho ale stalo kolem mince o poznání více. Relativně nedávno vystoupil jeden ze spoluzakladatelů Etherea a vyjádřil minci svou podporu. Stále také vlastní Ethereum, a když na to přijde, i Bitcoin, ale jeho podpora Cardana a dalších altcoinů dodává budoucnosti s mnoha koexistujícími kryptoměnami na důvěryhodnosti.

Cardano je jednou z těch mincí, o kterých si myslíme, že změní svět. IOHK a Cardano již přinášejí prospěch různým komunitám v Africe. A potenciál mince ADA pomoci zbytku světa se výrazně rozšíří, jakmile se možnost jeho chytrých kontraktů stane každodenní realitou.

Mince ADA prostě nemá cenu na své současné úrovni. Zasekla se na neutrální úrovni. Jakmile však technologie dožene – a překoná – technologii ostatních mincí, naskytne se obrovská příležitost k průlomu.

Využijte útlumu na trhu s kryptoměnami a nakupte minci ADA ve vhodnou dobu. Ano, ta správná doba je právě nyní. Cardano se v současnosti obchoduje něco málo pod hranicí 1,5 USD – a my jsme si poměrně jisti, že v dlouhodobém horizontu se jedná o opravdu zatraceně dobrou nabídku. Cardano má za sebou v posledních měsících i onen magický průlom hranice 2 dolarů, a my se vůbec nebudeme divit, pokud si maximálně do několika málo let sáhneme třeba na hranici takových deseti dolarů. To už jsou ale samozřejmě pouze naše spekulativní úvahy. Důležitá jsou oproti tomu fundamentální data – a ty nepochybně hrají ve prospěch projektu jménem Cardano. Tahle digitální mince skutečně řeší problémy, které třeba takový Bitcoin (anebo stejně třeba tak i Ethereum) vyřešit nedokáže. A právě taková devíza se za nás nepochybně počítá.

Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky

SOUVISEJÍCÍ