Homeland interaktivní technologie je vývojář her pro stolní konzoly a mobilní telefony, nabízející své produkty v Číně. Jeho herní portfolio se skládá ze tří kategorií her, a to Mahjong, poker a ostatní hry.
V červnu 2019 skupina vyvinula a provozovala 508 herních produktů, mezi něž patří 469 lokalizovaných variant Mahjong, 34 variant pokerových her a 5 dalších her.

IPO vstoupí na burze Hong Kong (HKE)  4. 7. 2019 pod symbolem „03798“. Obchodování bude po lotech, kde jeden lot = 2 000 ks akcií za cenu 1,85 HKD.

Většina jeho herních produktů je v současné době nabízena na dvou integrovaných herních platformách, zatímco malý počet herních produktů je k dispozici buď jednotlivě nebo v malých balíčcích her pro hráče, kteří využívají funkce „priváte game room“.

Všechny aplikace z vlastního vývoje firmy pro mobilní telefony jsou ke stažení zdarma.

Skupina generovala v podstatě všechny své příjmy z prodeje virtuálních žetonů a privátních karetních her.

Firma využívá distribuční kanály mobilních operačních systémů Android a iOS a různých distribučních kanálů třetích stran, včetně výrobců mobilních telefonů, jako jsou Huawei, OPPO a Vivo a hlavních internetových obchodních aplikací, jako je například Tencent – MyApp a Apple Inc. – App Store.

Zdroj: Prospekt