Dlouhodobý investiční produkt

Vezměte odpovědnost za svůj důchod do vlastních rukou

Představujeme dlouhodobé investiční možnosti

Dlouhodobá investice vyžaduje pečlivou volbu nástroje, který vás přiblíží k vašim investičním cílům. Takového, který má spolehlivou historii. Známe ty nejlepší.

Důvěryhodnost
100%
Stabilita
99%
Dlouhodobá vize
99%
S&P 500 ETF

Od roku 1926 dosáhly investice do 500 nejvýznamnějších firem v USA průměrné roční výnosnosti 10,17 %. Mezi lety 2011 a 2023 pak byl výnos 373 %.

NASDAQ 100 UCITS ETF

Za posledních 20 let dosáhly investice do technologických gigantů jako Apple, Tesla a Microsoft průměrné roční výnosnosti 13,53 %.

Dow Jones Industrial Average ETF

Investice do předních amerických společností. Za posledních 5 let si index připsal přes 70 % zisku.

Výhody pro váš spokojenější důchod

Můžete snížit svou daňovou povinnost až o 7 200 Kč ročně tím, že odečtete své vklady na DIP ze základu daně až do výše 48 000 Kč.
Zaměstnavatel vám může ročně přispět na DIP až částkou 50 000 Kč.
Máte možnost sami rozhodnout, do čeho budete investovat. Na výběr jsou podílové fondy, české i zahraniční akcie, certifikáty nebo ETF.
Investování je jediným dlouhodobě úspěšným způsobem, jak si zajistit finanční svobodu. Je demokratické – může ho využívat každý.Warren Buffett

obchodujte v rámci DIP ve 135 zemích světa

zemí světa pro umístění vašich financí

světových měn jako je EUR, USD a GBP
DIP kalkulačka
Jak se používá kalkulačka DIP?
1
Zvolte dobu investice

Rozhodněte se, jak dlouho chcete investovat. Například 30 let.

2
Zvolte výši vstupního vkladu

Pokud chcete nastartovat své portfolio rychleji, zvolte výši vstupního depozitu.

3
Zvolte pravidelný měsíční vklad

Dlouhodobý investiční produkt je postaven na pravidelné měsíční investici, která vás chrání proti volatilitě, která je na trhu přirozeně.

4
Vybrte si investiční nástroj

Poradíme vám tržní instrument, který nejlépe vyhoví vašim potřebám.

Spočítejte si, jak by vaše investice mohla vydělávat v praxi
Kalkulačka výnosů

10 let

100,000

0
%
Combined Interest: 0%

Všechny výpočty jsou přibližné a mějte prosím na paměti, že historické výnosy, ze kterých vycházíme, nejsou zárukou budoucích výnosů. Model nezahrnuje poplatky uvedené v Ceníku.

Investování v České republice je jednodušší než kdy předtím!
Stát nově podpoří investování pro bohatší důchod

Zaujal vás DIP? Kontaktujte nás!

Ušetříte na daních ročně až 7 200 Kč

Možností úspory na daních až do výše 7 200 Kč ročně využijte tím, že odečtete až 48 000 Kč z vašeho daňového základu.

Pestrá paleta nástrojů

Využijte nejširšího výběru investičních nástrojů na trhu, zahrnujících české i zahraniční akcie, ETF, podílové fondy a burzovně obchodované dluhopisy, a to na 135 trzích ve 33 zemích světa, vše na jedné platformě

Aktivně a efektivně řízené portfolio

Pokud si nepřejete aktivně řídit své portfolio, nabízíme aktivní správu portfolia, která neustále sleduje a přizpůsobuje vaše investice aktuálním tržním podmínkám.

Naši makléři jsou tady pro vás

S našimi zkušenými investičními makléři, kteří zohlední vaše individuální přání a finanční situaci, budete mít k dispozici osobní podporu při investování do DIPu.

Zaměstnanecký příspěvek
až 50 tisíc Kč

Zaměstnavatel může přispět až částkou 50 000 Kč ročně na váš DIP.

A máte jasno...

Transparentní poplatková struktura zajistí jasné a přímé poplatky bez skrytých nákladů.

FAQ
Co všechno musíte vědět o Dlouhodobém investičním produktu?

Zaujal vás DIP? Kontaktujte nás!

Dlouhodobý Investiční Produkt (DIP) je nástroj určený k dosažení dlouhodobých investičních cílů, který umožňuje investovat do různých finančních nástrojů, jako jsou akcie, ETF, podílové fondy a burzovně obchodované dluhopisy. Jednou z klíčových výhod je možnost využití daňové úlevy. Celková suma měsíčních vkladů do DIP za celý rok může být použita jako daňově odpočitatelná položka, což je podobné jako u penzijního spoření a připojištění. Tímto způsobem DIP přispívá k daňovým úlevám pro spoření na důchod. Maximální výše daňového odečtu DIP je omezena na 48 000 Kč ročně.
Daňové výhody Dlouhodobého Investičního Produktu (DIP) zahrnují možnost využití daňové úlevy na vklady do DIP až do maximální částky 48 000 Kč ročně. Tato daňová úleva pomáhá podporovat dlouhodobé spoření na důchod a umožňuje investoři snižovat svou daňovou povinnost až do určitého limitu.
DIP vyžaduje minimální investiční horizont 10 let a doba spoření je rovněž alespoň do 60 let. Pokud tyto podmínky nejsou splněny, může být nutné vrátit veškeré uplatněné daňové úlevy. Poskytovatel DIP vám poskytne veškerou potřebnou dokumentaci pro účely daňového přiznání.
Vzhledem k demografickému vývoji a očekávanému budoucímu deficitu důchodového systému je investice do DIP způsobem, jak si zajistit dostatek prostředků na stáří.
DIP nabízí širší škálu investičních možností a může přinést vyšší výnosy, ale na rozdíl od penzijního spoření do něj nepřispívá stát.
DIP je ideální pro všechny, kdo chtějí dlouhodobě zhodnocovat své úspory a jsou ochotni přijmout pouze běžné riziko spojené s investicí do kapitálových trhů.
Investiční rozhodnutí v rámci DIP děláte jen a pouze vy sami, s možností vytvoření portfolia z ETF a dalších nástrojů pro dlouhodobé investování. V případě potřebujete poradit, mohou vám zkušení portfolio manažeři pomoci s nastavením portfolia nebo doporučit již připravené portfolio odpovídající vašemu investičnímu profilu.
Pokud nezaplatíte pravidelnou měsíční částku určenou na pravidelné investice, nehrozí vám žádná sankce; další investice bude provedena, jakmile zašlete další platbu.
Ano, měsíční investovanou částku můžete změnit zasláním menší nebo větší částky bez jakéhokoli oznámení. Všechny vklady budou zaznamenány v ročním výpisu DIP.
Kontaktujte nás!