Futures na americké akciové indexy v pátek klesly na konci optimistického svátečního zkráceného týdne pro hlavní indexy na Wall Street, který byl ovlivněn očekáváními ohledně tradičně silného období pro trhy.
Index Dow ve čtvrtek uzavřel šestou seanci v řadě na vyšší úrovni v rámci řídkého obchodování na konci roku, zatímco vyšší výnosy amerických státních dluhopisů zatížily některé těžké technologické a růstové akcie.
V pátek v 5:09 SEČ klesl Dow E-minis o 119 bodů, tj. 0,27 %, a S&P 500 E-minis o 22 bodů, tj. 0,36 %.
Futures kontrakty sledující technologický Nasdaq 100 klesly o 92,25 bodu, tj. o 0,42 %, když společnost Nvidia (NASDAQ:NVDA) v předobchodní fázi klesla o 0,8 % a Tesla (NASDAQ:TSLA) o 1,4 %.
Index S&P 500 umazal většinu ztrát z minulého týdne, které pramenily z toho, že americký Federální rezervní systém předpokládá v roce 2025 méně snižování úrokových sazeb, což poškodilo chuť k riziku.
Futures na americké akciové indexy v pátek klesly na konci optimistického svátečního zkráceného týdne pro hlavní indexy na Wall Street, který byl ovlivněn očekáváními ohledně tradičně silného období pro trhy.Index Dow ve čtvrtek uzavřel šestou seanci v řadě na vyšší úrovni v rámci řídkého obchodování na konci roku, zatímco vyšší výnosy amerických státních dluhopisů zatížily některé těžké technologické a růstové akcie.V pátek v 5:09 SEČ klesl Dow E-minis o 119 bodů, tj. 0,27 %, a S&P 500 E-minis o 22 bodů, tj. 0,36 %.Futures kontrakty sledující technologický Nasdaq 100 klesly o 92,25 bodu, tj. o 0,42 %, když společnost Nvidia v předobchodní fázi klesla o 0,8 % a Tesla o 1,4 %.Index S&P 500 umazal většinu ztrát z minulého týdne, které pramenily z toho, že americký Federální rezervní systém předpokládá v roce 2025 méně snižování úrokových sazeb, což poškodilo chuť k riziku.
Futures na americké akciové indexy v pátek klesly na konci optimistického svátečního zkráceného týdne pro hlavní indexy na Wall Street, který byl ovlivněn očekáváními ohledně tradičně silného období pro trhy.Index Dow ve čtvrtek uzavřel šestou seanci v řadě na vyšší úrovni v rámci řídkého obchodování na konci roku, zatímco vyšší výnosy amerických státních dluhopisů zatížily některé těžké technologické a růstové akcie.V pátek v 5:09 SEČ klesl Dow E-minis o 119 bodů, tj. 0,27 %, a S&P 500 E-minis o 22 bodů, tj. 0,36 %.Futures kontrakty sledující technologický Nasdaq 100 klesly o 92,25 bodu, tj. o 0,42 %, když společnost Nvidia (NASDAQ:NVDA) v předobchodní fázi klesla o 0,8 % a Tesla (NASDAQ:TSLA) o 1,4 %.Index S&P 500 umazal většinu ztrát z minulého týdne, které pramenily z toho, že americký Federální rezervní systém předpokládá v roce 2025 méně snižování úrokových sazeb, což poškodilo chuť k riziku.