Čínské automobilky zaznamenaly minulý měsíc na evropském trhu elektromobilů (EV) neúspěch, zatímco zavedení výrobci, jako je Volkswagen AG, zaznamenali výrazný nárůst prodejů.
Podle údajů společnosti Dataforce, která se zabývá výzkumem automobilového průmyslu, bylo v únoru pouze 6,9 % registrovaných elektromobilů v Evropě vyrobeno čínskými společnostmi. To je pokles oproti lednovým 7,8 % a nejnižší podíl od února 2023.
Navzdory tomu jednotlivé čínské značky, jako jsou BYD a Xpeng, zaznamenaly v minulém měsíci v Evropě silný růst. Celkové výsledky čínského průmyslu v regionu jsou však považovány za regresi.
Jak uvedlo Evropské sdružení výrobců automobilů na začátku tohoto týdne, trh s elektromobily v Evropě zaznamenal v únoru 26% nárůst.
Společnost BYD byla postižena méně než MG, bývalý britský výrobce sportovních vozů. Státní mateřská společnost MG, SAIC, byla ze strany EU zatížena nejvyššími cly v celkové výši 45,3 %. Naproti tomu clo společnosti BYD v EU činí 27 %, což zahrnuje standardní 10% dovozní poplatek.
Čínské automobilky zaznamenaly minulý měsíc na evropském trhu elektromobilů neúspěch, zatímco zavedení výrobci, jako je Volkswagen AG, zaznamenali výrazný nárůst prodejů.
Podle údajů společnosti Dataforce, která se zabývá výzkumem automobilového průmyslu, bylo v únoru pouze 6,9 % registrovaných elektromobilů v Evropě vyrobeno čínskými společnostmi. To je pokles oproti lednovým 7,8 % a nejnižší podíl od února 2023.
Navzdory tomu jednotlivé čínské značky, jako jsou BYD a Xpeng, zaznamenaly v minulém měsíci v Evropě silný růst. Celkové výsledky čínského průmyslu v regionu jsou však považovány za regresi.
Jak uvedlo Evropské sdružení výrobců automobilů na začátku tohoto týdne, trh s elektromobily v Evropě zaznamenal v únoru 26% nárůst.
Společnost BYD byla postižena méně než MG, bývalý britský výrobce sportovních vozů. Státní mateřská společnost MG, SAIC, byla ze strany EU zatížena nejvyššími cly v celkové výši 45,3 %. Naproti tomu clo společnosti BYD v EU činí 27 %, což zahrnuje standardní 10% dovozní poplatek.
Čínské automobilky zaznamenaly minulý měsíc na evropském trhu elektromobilů (EV) neúspěch, zatímco zavedení výrobci, jako je Volkswagen AG, zaznamenali výrazný nárůst prodejů.
Podle údajů společnosti Dataforce, která se zabývá výzkumem automobilového průmyslu, bylo v únoru pouze 6,9 % registrovaných elektromobilů v Evropě vyrobeno čínskými společnostmi. To je pokles oproti lednovým 7,8 % a nejnižší podíl od února 2023.
Navzdory tomu jednotlivé čínské značky, jako jsou BYD a Xpeng, zaznamenaly v minulém měsíci v Evropě silný růst. Celkové výsledky čínského průmyslu v regionu jsou však považovány za regresi.
Jak uvedlo Evropské sdružení výrobců automobilů na začátku tohoto týdne, trh s elektromobily v Evropě zaznamenal v únoru 26% nárůst.
Společnost BYD byla postižena méně než MG, bývalý britský výrobce sportovních vozů. Státní mateřská společnost MG, SAIC, byla ze strany EU zatížena nejvyššími cly v celkové výši 45,3 %. Naproti tomu clo společnosti BYD v EU činí 27 %, což zahrnuje standardní 10% dovozní poplatek.
