Podle webu Downdetector.com, který sleduje výpadky, byly sociální sítě X a Reddit po čtvrtečním výpadku tisíců uživatelů v USA opět online.
Společnost Reddit na své stavové stránce uvedla, že „byla provedena oprava a my monitorujeme výsledky“, a potvrdila zhoršený výkon, který ovlivnil její webové stránky v 15:16 SELČ.
V době největšího výpadku služby Reddit bylo nahlášeno více než 33 000 incidentů, ukázal Downdetector, který sleduje výpadky shromažďováním stavových hlášení z různých zdrojů.
Počet hlášení pro společnost X se na vrcholu jejího výpadku, který začal kolem 15:03 SELČ, pohyboval kolem 18 000. Pro tuto společnost, která je vlastněna Elonem Muskem, to znamená, že se jednalo o sociální médium.
Společnosti X a Reddit na žádosti agentury Reuters o komentář bezprostředně nereagovaly.
Čísla Downdetectoru vycházejí z hlášení od uživatelů. Skutečný počet postižených uživatelů se může lišit.

Podle webu Downdetector.com, který sleduje výpadky, byly sociální sítě X a Reddit po čtvrtečním výpadku tisíců uživatelů v USA opět online.
Společnost Reddit na své stavové stránce uvedla, že „byla provedena oprava a my monitorujeme výsledky“, a potvrdila zhoršený výkon, který ovlivnil její webové stránky v 15:16 SELČ.
V době největšího výpadku služby Reddit bylo nahlášeno více než 33 000 incidentů, ukázal Downdetector, který sleduje výpadky shromažďováním stavových hlášení z různých zdrojů.
Počet hlášení pro společnost X se na vrcholu jejího výpadku, který začal kolem 15:03 SELČ, pohyboval kolem 18 000. Pro tuto společnost, která je vlastněna Elonem Muskem, to znamená, že se jednalo o sociální médium.
Společnosti X a Reddit na žádosti agentury Reuters o komentář bezprostředně nereagovaly.
Čísla Downdetectoru vycházejí z hlášení od uživatelů. Skutečný počet postižených uživatelů se může lišit.
Podle webu Downdetector.com, který sleduje výpadky, byly sociální sítě X a Reddit po čtvrtečním výpadku tisíců uživatelů v USA opět online.
Společnost Reddit na své stavové stránce uvedla, že „byla provedena oprava a my monitorujeme výsledky“, a potvrdila zhoršený výkon, který ovlivnil její webové stránky v 15:16 SELČ.
V době největšího výpadku služby Reddit bylo nahlášeno více než 33 000 incidentů, ukázal Downdetector, který sleduje výpadky shromažďováním stavových hlášení z různých zdrojů.
Počet hlášení pro společnost X se na vrcholu jejího výpadku, který začal kolem 15:03 SELČ, pohyboval kolem 18 000. Pro tuto společnost, která je vlastněna Elonem Muskem, to znamená, že se jednalo o sociální médium.
Společnosti X a Reddit na žádosti agentury Reuters o komentář bezprostředně nereagovaly.
Čísla Downdetectoru vycházejí z hlášení od uživatelů. Skutečný počet postižených uživatelů se může lišit.