Praha – Spotřeba energií v Česku začala růst. V prvním čtvrtletí letošního roku Češi zvýšili spotřebu elektřiny meziročně o 2,7 procenta, plynu pak dokonce o 14, 2 procenta. Skončilo tak období kontinuálních poklesů z posledních let. ČTK o tom informoval Energetický regulační úřad (ERÚ). Podle úřadu mělo vliv chladnější počasí i pokles cen energií.
Praha – Spotřeba energií v Česku začala růst. V prvním čtvrtletí letošního roku Češi zvýšili spotřebu elektřiny meziročně o 2,7 procenta, plynu pak dokonce o 14, 2 procenta. Skončilo tak období kontinuálních poklesů z posledních let. ČTK o tom informoval Energetický regulační úřad . Podle úřadu mělo vliv chladnější počasí i pokles cen energií.
Praha – Spotřeba energií v Česku začala růst. V prvním čtvrtletí letošního roku Češi zvýšili spotřebu elektřiny meziročně o 2,7 procenta, plynu pak dokonce o 14, 2 procenta. Skončilo tak období kontinuálních poklesů z posledních let. ČTK o tom informoval Energetický regulační úřad (ERÚ). Podle úřadu mělo vliv chladnější počasí i pokles cen energií.