Společnost Atmus Filtration Technologies vykázala za čtvrté čtvrtletí výsledky, které výrazně předčily očekávání Wall Street. Tržby dosáhly hodnoty 446,6 milionu dolarů, což představuje meziroční nárůst o 9,8 % a překonání analytických odhadů ve výši 423,5 milionu dolarů o 5,5 %. Upravený zisk na akcii (EPS) činil 0,66 USD oproti očekávaným 0,57 USD, což znamená překonání predikcí o 16,4 %. Upravená EBITDA dosáhla 85,2 milionu dolarů s marží 19,1 %, což je o 9,6 % více než předpokládaných 77,72 milionu dolarů. Provozní marže vzrostla na 15,8 % z 13,4 % ve stejném čtvrtletí loňského roku.
Generální ředitelka Stephanie Disher připsala tento úspěch disciplinované realizaci a expanzi do průmyslové filtrace vzduchu prostřednictvím akvizice Cook Filter a uvedení média NanoNet N3. I přes přetrvávající slabost na globálních trzích pomohlo výsledkům zlepšení dodavatelského řetězce a cenová politika. V rámci dotazů analytiků vedení uvedlo, že 8 % příjmů Cook Filter je vázáno na datová centra s růstem v řádu vyšších desítek procent („high teens“).
Vedení dále upřesnilo, že výhled růstu cen o 1 % odráží základní ceny a nezahrnuje dodatečná zvýšení související s tarify, přičemž společnost cílí na nákladovou neutralitu v této oblasti. Synergie hrubé marže se očekávají především z nákupu a inovací, zatímco opatrnější výhled prodeje v divizi Industrial Solutions odráží načasování integrace a variabilitu trhu.
Společnost Atmus Filtration Technologies vykázala za čtvrté čtvrtletí výsledky, které výrazně předčily očekávání Wall Street. Tržby dosáhly hodnoty 446,6 milionu dolarů, což představuje meziroční nárůst o 9,8 % a překonání analytických odhadů ve výši 423,5 milionu dolarů o 5,5 %. Upravený zisk na akcii činil 0,66 USD oproti očekávaným 0,57 USD, což znamená překonání predikcí o 16,4 %. Upravená EBITDA dosáhla 85,2 milionu dolarů s marží 19,1 %, což je o 9,6 % více než předpokládaných 77,72 milionu dolarů. Provozní marže vzrostla na 15,8 % z 13,4 % ve stejném čtvrtletí loňského roku.
Generální ředitelka Stephanie Disher připsala tento úspěch disciplinované realizaci a expanzi do průmyslové filtrace vzduchu prostřednictvím akvizice Cook Filter a uvedení média NanoNet N3. I přes přetrvávající slabost na globálních trzích pomohlo výsledkům zlepšení dodavatelského řetězce a cenová politika. V rámci dotazů analytiků vedení uvedlo, že 8 % příjmů Cook Filter je vázáno na datová centra s růstem v řádu vyšších desítek procent .
Vedení dále upřesnilo, že výhled růstu cen o 1 % odráží základní ceny a nezahrnuje dodatečná zvýšení související s tarify, přičemž společnost cílí na nákladovou neutralitu v této oblasti. Synergie hrubé marže se očekávají především z nákupu a inovací, zatímco opatrnější výhled prodeje v divizi Industrial Solutions odráží načasování integrace a variabilitu trhu.
Důležité informace
Upozornění pro uživatele
Veškeré informace a materiály zveřejněné na internetových stránkách
Burzovního Světa vycházejí z veřejně dostupných a důvěryhodných
zdrojů. Při jejich zpracování je postupováno s odbornou péčí a cílem
poskytovat čtenářům objektivní, aktuální a srozumitelné informace.
Obsah internetových stránek slouží výhradně k informačním a
vzdělávacím účelům. Nepředstavuje individuální investiční doporučení,
investiční poradenství ani nabídku či výzvu ke koupi nebo prodeji
konkrétních finančních nástrojů. Veškeré názory, odhady, prognózy
nebo očekávání uvedené v článcích vyjadřují informace dostupné v době
jejich zveřejnění a mohou se v čase měnit.
Investování na kapitálových trzích je spojeno s rizikem. Hodnota
investic může růst i klesat a návratnost investované částky není
zaručena. Minulé výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích. Před
přijetím jakéhokoli investičního rozhodnutí doporučujeme posoudit
vlastní finanční situaci, investiční cíle a toleranci k riziku,
případně využít služeb licencovaného poskytovatele investičních
služeb.
Burzovní Svět nenese odpovědnost za investiční rozhodnutí učiněná na
základě informací zveřejněných na těchto internetových stránkách.
Diskusní příspěvky a komentáře zveřejněné uživateli vyjadřují názory
jejich autorů a nemusí odpovídat stanovisku provozovatele portálu.
Odesláním kontaktního formuláře nebo udělením příslušného souhlasu
bere uživatel na vědomí, že může být kontaktován obchodním partnerem
Burzovního Světa za účelem poskytnutí informací o investičních
službách nebo finančních nástrojích. Podrobnosti o zpracování
osobních údajů, využívání souborů cookies a obchodních partnerech jsou
uvedeny v příslušných dokumentech dostupných na těchto internetových
stránkách.
U jednotlivých článků mohou být uvedeny informace o použitých
zdrojích, datu původní analýzy nebo datu, ke kterému se vztahují
uvedené tržní údaje.
Společnost Atmus Filtration Technologies vykázala za čtvrté čtvrtletí výsledky, které výrazně předčily očekávání Wall Street. Tržby dosáhly hodnoty 446,6 milionu dolarů, což představuje meziroční nárůst o 9,8 % a překonání analytických odhadů ve výši 423,5 milionu dolarů o 5,5 %. Upravený zisk na akcii (EPS) činil 0,66 USD oproti očekávaným 0,57 USD, což znamená překonání predikcí o 16,4 %. Upravená EBITDA dosáhla 85,2 milionu dolarů s marží 19,1 %, což je o 9,6 % více než předpokládaných 77,72 milionu dolarů. Provozní marže vzrostla na 15,8 % z 13,4 % ve stejném čtvrtletí loňského roku. Generální ředitelka Stephanie Disher připsala tento úspěch disciplinované realizaci a expanzi do průmyslové filtrace vzduchu prostřednictvím akvizice Cook Filter a uvedení média NanoNet N3. I přes přetrvávající slabost na globálních trzích pomohlo výsledkům zlepšení dodavatelského řetězce a cenová politika. V rámci dotazů analytiků vedení uvedlo, že 8 % příjmů Cook Filter je vázáno na datová centra s růstem v řádu vyšších desítek procent („high teens“). Vedení dále upřesnilo, že výhled růstu cen o 1 % odráží základní ceny a nezahrnuje dodatečná zvýšení související s tarify, přičemž společnost cílí na nákladovou neutralitu v této oblasti. Synergie hrubé marže se očekávají především z nákupu a inovací, zatímco opatrnější výhled prodeje v divizi Industrial Solutions odráží načasování integrace a variabilitu trhu.
Bullionářův newsletter přináší nejdůležitější novinky z finančních trhů a informace ze světa investic.
Zadejte své údaje a získejte 4 originální e-booky ZDARMA!
Odesláním formuláře vyjadřujete zájem o kontaktování licencovaným obchodním partnerem Burzovního světa, který vám může poskytnout informace o investičních službách nebo finančních nástrojích.
Při obchodování CFD ztrácí peníze 77,7 % účtů.
Investování do finančních nástrojů je spojeno s rizikem. Hodnota investic může růst i klesat a návratnost investované částky není zaručena. Informace zveřejněné na Burzovním světě mají informační charakter a nepředstavují individuální investiční doporučení, investiční poradenství ani nabídku ke koupi či prodeji konkrétního finančního nástroje. Před přijetím investičního rozhodnutí doporučujeme pečlivě zvážit svou finanční situaci, investiční cíle a toleranci k riziku.
V případě obchodování s CFD: Při obchodování CFD ztrácí peníze 77,7 % účtů retailových investorů u jednotlivých poskytovatelů. Zvažte, zda rozumíte fungování CFD a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.
Bullionářovo odpolední menu
Bullionářův newsletter přináší nejdůležitější novinky z finančních trhů a informace ze světa investic.
Zadejte své údaje a získejte 4 originální e-booky ZDARMA!
Odesláním formuláře vyjadřujete zájem o kontaktování licencovaným obchodním partnerem Burzovního světa, který vám může poskytnout informace o investičních službách nebo finančních nástrojích.
Při obchodování CFD ztrácí peníze 77,7 % účtů.
Investování do finančních nástrojů je spojeno s rizikem. Hodnota investic může růst i klesat a návratnost investované částky není zaručena. Informace zveřejněné na Burzovním světě mají informační charakter a nepředstavují individuální investiční doporučení, investiční poradenství ani nabídku ke koupi či prodeji konkrétního finančního nástroje. Před přijetím investičního rozhodnutí doporučujeme pečlivě zvážit svou finanční situaci, investiční cíle a toleranci k riziku.
V případě obchodování s CFD: Při obchodování CFD ztrácí peníze 77,7 % účtů retailových investorů u jednotlivých poskytovatelů. Zvažte, zda rozumíte fungování CFD a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.
Akcie reagovaly prudkým růstem Akcie společnosti Snowflake Inc. (SNOW) ve čtvrteční předobchodní fázi posilovaly přibližně o 24 procent. Trh reagoval...
Bullionářův newsletter přináší nejdůležitější novinky z finančních trhů a informace ze světa investic. Zadejte své telefonní číslo a získejte originální e-booky ZDARMA!
Odesláním formuláře vyjadřujete zájem o kontaktování licencovaným obchodním partnerem Burzovního světa, který vám může poskytnout informace o investičních službách nebo finančních nástrojích.
Při obchodování CFD ztrácí peníze 77,7 % účtů.
Investování do finančních nástrojů je spojeno s rizikem. Hodnota investic může růst i klesat a návratnost investované částky není zaručena. Informace zveřejněné na Burzovním světě mají informační charakter a nepředstavují individuální investiční doporučení, investiční poradenství ani nabídku ke koupi či prodeji konkrétního finančního nástroje. Před přijetím investičního rozhodnutí doporučujeme pečlivě zvážit svou finanční situaci, investiční cíle a toleranci k riziku.
V případě obchodování s CFD: Při obchodování CFD ztrácí peníze 77,7 % účtů retailových investorů u jednotlivých poskytovatelů. Zvažte, zda rozumíte fungování CFD a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.