Australská společnost Star Entertainment ve středu oznámila, že její návrh na refinancování s investiční skupinou Salter Brothers Capital v hodnotě až 940 milionů australských dolarů
Společnost, která se potýká s problémy v oblasti kasin, uvedla, že je nepravděpodobné, že by řada odkládacích podmínek návrhu Salter Brothers byla splněna v dostatečném časovém předstihu, aby byly uspokojeny současné potřeby společnosti v oblasti likvidity, a zdůraznila zejména nesplnění „požadavků věřitelů na specifická prioritní opatření a práva na vymáhání“ pro jejich navrhované zajištění neherními aktivy.
Společnost Star dodala, že nyní zkoumá řešení refinancování s americkou kasinovou skupinou Bally’s Corp z 10. března, přičemž se odvolává na rekapitalizační balíček ve výši 250 milionů australských dolarů, který by jí mohl poskytnout většinovou kontrolu nad společností, neboť se nadále snaží odvrátit dobrovolnou správu a zvýšit svou likviditu ve střednědobém horizontu.
Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky