Philipp Navratil se stal novým generálním ředitelem společnosti Nestlé 1. září 2025 a již při svém prvním veřejném vystoupení vyjádřil důraz na rychlost a inovaci. Ve svém příspěvku na LinkedIn, který následoval po globální pracovní akci, položil otázku: „Co může každý z nás udělat, aby Nestlé bylo lepší, chytřejší a rychlejší?“
Navratilovy komentáře naznačují jeho prioritní cíle pro společnost, včetně posílení otevřenosti novým myšlenkám a rychlému přizpůsobení trendům v oblasti potravin a nápojů. Jeho vedení se zaměří na inovativní způsoby, jak přinést chutné, zdravé a cenově dostupné potraviny pro zákazníky po celém světě.
Mezi odborníky se již začíná diskutovat o možných důsledcích Navratilova přístupu. Rychlost, s jakou se firma přizpůsobí měnícím se potřebám trhu a spotřebitelů, by mohla znamenat výrazný posun v jejím postavení na globálním trhu. Odborníci varují, že nestačí pouze přijímat nové myšlenky, ale je nutné je také efektivně implementovat do strategických plánů firmy.
Přístup Navratila se tedy může ukázat jako klíčový pro budoucnost společnosti Nestlé, která se snaží i nadále upevňovat svoji pozici mezi předními výrobci potravin a nápojů.
Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky