Dům, který je možné také pronajmout za 40 000 liber týdně, zahrnuje osm ložnic, zahradní terasu, bazén, zimní zahradu a sluneční místnost.
Poptávka po nejlepších londýnských domech od pandemie prudce roste jak v případě prodejů, tak i pronájmů, přičemž slabší libra stále více láká zahraniční kupce. Začátkem tohoto měsíce agentura Bloomberg News odhalila, že jeden z nejbohatších Švýcarů, Ernesto Bertarelli, koupil dům v londýnské čtvrti Belgravia za 92 milionů liber.

Bývalá nemovitost Gucci má velikost asi 19 průměrných britských domů a je zapsána na seznamu památek. Byl navržen v neoklasicistním stylu architektem Robertem Taylorem, postaven v roce 1700 a kdysi byl londýnským domovem lorda Broughama, který v něm jako lord kancléř hostil královnu Viktorii a 1. vévodu z Wellingtonu.
Zprostředkováním prodeje nemovitosti na Grafton Street nebo nalezením dobře situovaného nájemce byla pověřena společnost Beauchamp Estates, která se zabývá poradenstvím v oblasti špičkových nemovitostí. Podle katastru nemovitostí je vlastníkem nemovitosti offshore trust.
Podle výroční zprávy společnosti Macrotech Developers Ltd., která se nachází necelou míli od „Gucciho sídla“, developer projektu 1 Grosvenor Square za 12 měsíců do března před prodal domy v hodnotě 439 milionů liber. Je to další známka oživení londýnského trhu s luxusními nemovitostmi.
Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky


























