Erick DeOliveira, finanční ředitel společnosti zSpace, Inc., prodal 6,831 akcií běžných akcií 6. října 2025 za přibližně $6,765. Prodeje byly provedeny za cenu $0.9904 za akcii, což představuje výrazný pokles oproti 52-týdennímu maximu ve výši $32.69.
V současnosti je hodnota společnosti zSpace odhadována na $24.3 milionu. V minulém roce došlo k poklesu ceny akcií o více než 95%. DeOliveira prodal akcie, aby pokryl daňové povinnosti spojené s předchozím udělením omezených akciových jednotek.
Společnost zSpace nedávno zveřejnila výsledky za druhé čtvrtletí roku 2025, s reportovanými tržbami $7.46 milionu, což je výrazně pod očekáváním ve výši $9.38 milionu. Ztráta na akcii byla -$0.16, což rovněž nesplnilo očekávání analytiků.
Dalšími závažnými faktory je oznámení od Nasdaq o nevyhovění tržnímu pravidlu, jelikož tržní hodnota veřejně držených akcií společnosti byla po dobu 30 po sobě jdoucích obchodních dní pod $15 miliony. Společnost má do 30. března 2026 čas na obnovu souladu.
I přesto, že se společnosti nedaří, zSpace uvedla na trh tři nové aplikace zaměřené na školení studentů a pracovníků v průmyslové robotice, s cílem zaměřit se na odvětví řízená automatizací.
Chcete využít této příležitosti?
Zanechte svůj telefon a email a budete kontaktováni licencovanými odborníky