Akcie společnosti se začaly obchodovat za 28,50 dolarů za kus, což je více než nabídková cena 21 dolarů. Accelerant a někteří z jeho investorů prodali v rámci rozšířené primární emise akcií (IPO) přibližně 34,5 milionu akcií, čímž získali 724 milionů dolarů.
– Akcie společnosti Accelerant vzrostly při svém čtvrtečním debutu na newyorské burze o 35,7 %, čímž se hodnota specializovaného pojistného trhu, za kterým stojí miliardář a finančník Todd Boehly, po zohlednění všech akcií dostala na 6,37 miliardy dolarů.
Akcie společnosti se začaly obchodovat za 28,50 dolarů za kus, což je více než nabídková cena 21 dolarů. Accelerant a někteří z jeho investorů prodali v rámci rozšířené primární emise akcií přibližně 34,5 milionu akcií, čímž získali 724 milionů dolarů.